naše škola

naše škola

menu

úvodní stránka
historie školy
kontakty
učitelé
obory
akce + fotogalerie
rozvrhy
poslechněte si
videa
výsledky soutěží
mezinárodní spolupráce
Kolegium hraběte Šporka
ZUŠkoviny
napsali o nás
významní absolventi
ONLINE katalog
napište nám
F. A. Špork
klasifikace
autor stránek

nové fotografie

Theatrum Kuks 2018

Koncert žáků Lukáše Grygerka a Vlastimila Kováře

Koncert žáků Kateřiny Jirkové a Jana Lorence

Tkadleček: Hádka milence s Neštěstím

Daidalos

Dej!

Lepardessus

RUR?

Asi jsme špatně odbočili...

Prasečinky

Májový koncert
na Kuksu

Koncert ke Dni rodiny

Koncert pro maminky

Absolventský koncert Jiřího Pilaře a výtvarný happening

Absolventský koncert Anny Čepičkové, Julie Mathauserové,Terezy Prokešové a Elišky Svobodové

Klarinetový absolventský koncert

Aprílový koncert

Masopust

Přehlídka dětských recitátorů - školní kolo

Koncert žáků Kateřiny Jirkové 

Třídní koncert Petra Slezáka

Koncert žáků Lukáše Grygerka a Vlastimila Kováře

Čtenář na jevišti

České Vánoce

Kytarový betlém Matyáše Brauna
ve Vysokém
nad Jizerou

Fidlovačka

JAZZOMĚŘ 2017

Vyhlášení soutěže
Školní časopis roku 2017

Podzimní koncert

Naše úroda - O smrti vesele

Naše úrodička

Budiž stín!




 

výsledky soutěží - 2009/2010



 

Výsledky soutěží ve školním roce 2009-2010, přehled v tabulce
Ústřední kolo soutěže LDO - sólový přednes, Uherské Hradiště
Projekt Brundibár – neobyčejný příběh postoupil do finále soutěže „arts4all“
Výsledky 59. loutkářské Chrudimi, červenec 2010
Region. kolo soutěžní přehlídky LDO v sólovém přednesu, Hradec Králové, 7. dubna 2010
XI. ročník národní soutěže Hradecké Guitarreando 2010, 22. května 2010, Hradec Králové
Soutěž ve znalostech hudební teorie, 17. května 2010, Jaroměř
Výtvarná soutěž ZUŠ Královských věnných měst, 11. 5. 2010, Mělník
Dětská scéna 2010, krajské kolo postupové přehlídky, 17. dubna, Hradec Králové
Národní soutěž tanečních a jazzových orchestrů-krajské kolo, 15. dubna 2010, Hradec Králové
Krajská loutkářská přehlídka, 9. - 10. dubna, Hradec Králové
Audimafor, přehlídka studentského a experimentujícího divadla, 26. – 27. 3. 2010, Kostelec nad Orlicí
Krajské kolo soutěže dechových orchestrů ZUŠ, 26. 3. 2010, Úpice
Škola uspěla v krajském kole soutěže komorních souborů ZUŠ
Okresní kolo přehlídky dětských recitátorů Dětská scéna, Náchod, 8. – 9. 3. 2010
Krajské kolo, Komorní hra s převahou dřevěných dechových nástrojů, Jičín 9. 3. 2010
Krajské kolo, Komorní hra - žesťové nástroje, Jičín 9. 3. 2010
Krajské kolo, Komorní hra - zobcové flétny, ostatní kombinace, Jičín, 9.3.2010
Krajské kolo soutěže ve hře na bicí nástroje, Police n. M., 3. března 2010
Krajská přehlídka sólových recitátorů Wolkrův Prostějov, Hradec Králové, 2. března 2010
Školní kolo soutěže komorních souborů, Jaroměř 19. února 2010
Školní kolo soutěžní přehlídky v sólovém projevu, Jaroměř, 17. 2. 2010
Oblastní kolo – Karlovarský skřivánek 2010, Jaroměř 27. 1. 2010
Projekt Brundibár – neobyčejný příběh získal 3. místo v celostátní soutěži
Filip nečas získal 2. místo ve výtvarné soutěži Naše galerie
16. ročník interpretační soutěže K. Ditters a hudební klasicismus – Vidnava 15. 10. 2009
Výsledky v soutěžích a přehlídkách ve školním roce 2008/2009
Výsledky v soutěžích a přehlídkách ve školním roce 2007/2008























 

úřední e-deska

číslo účtu

27-0397270227/0100

naše obory

hudební
hudební
výtvarný
výtvarný
literárně dramatický
literárně dramatický

almanach

almanach

výroční zpráva

výroční zpráva