naše škola

naše škola

menu

úvodní stránka
historie školy
kontakty
učitelé
obory
akce + fotogalerie
rozvrhy
poslechněte si
videa
výsledky soutěží
mezinárodní spolupráce
Kolegium hraběte Šporka
ZUŠkoviny
napsali o nás
významní absolventi
ONLINE katalog
napište nám
F. A. Špork
klasifikace
autor stránek

nové fotografie

Theatrum Kuks 2017

MUSICA SPORCKA
v německém Großenhainu

AKADEMIE
„povídejme si“

Muzicírování
ke Dni rodiny

Veselé dopoledne
pro mateřské školky

Absolventské večery

Otesánek

Ubrousku, prostři se!

Musí to bét?

Šlépjej

Štípnutí labutě

Předváděčka dramaťáku

Jak se dělá radost aneb Masopustní ohlédnutí

„Jémine domine, masopust pomine, jémine domine, masopust pryč“!

Únorový koncert

Přehlídka dětských recitátorů - školní kolo

Třídní koncert žáků Markéty Kočí, Romana Horského a Vlastimila Kováře

Novoroční koncert Brass Orchestra

Z odpoledne
pro kamarády
ze ZŠ speciální

Koncert žáků Hany Medkové a Martiny Zemkové

Třídní koncert žáků Jana Lorence

Vánoce u nás

Druhý vánoční koncert

První vánoční koncert

Třídní koncert žáků Kateřiny Jirkové
a Veroniky Leksové

Adventní koncert

Adventní koncert Kytarového betléma Matyáše Brauna
v Hořicích

Naše úroda

Podzimní koncert

Naše úrodička

Podzimní plenér
na Kuksu

Církevní rok
ve výtvarném oboru

AKADEMIE 2016

Promenádní koncert Kytarového betléma Matyáše Brauna
a Miloše Dvořáčka

Rodinný koncert
ke Dni rodiny

Koncert a výstava absolventů

Koncert pro maminky

Tři loutkářské soubory hrály krajanům
v rumunském Banátu

Koncert komorních souborů na Kuksu

Rej čarodějnic
v Braunově Betlémě
u Kuksu

Den pro mateřské školy

Aprílový koncert

Kytarový betlém
na přehlídce východočeských kytarových souborů

Kdes holubičko lítala?, soubor JAKKdo

Pulcinella? Pulcinella!, soubor Barunááá

Dlouhý, Široký
a Bystrozraký, soubor Convivium

O dvanácti měsíčkách, soubor Děvčátko
a slečny

Ušubraná, soubor Děvčátko a slečny

I. Absolventský koncert a výstava

 




 

výsledky soutěží - 2008/2009



 

Obrovský úspěch naší žákyně v ústředním kole Národní soutěže ZUŠ v sólové a komorním zpěvu
Regionální loutkářská přehlídka, 3. - 5. dubna 2009, Hradec Králové
AUDIMAFOR - Postupová přehlídka studentského a experimentujícího divadla, 27. až 29. 3. 2009, Kostelec nad Orlicí
Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje - příčná flétna, klarinet, saxofon, 18. 3. 2009, Jičín
Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje - zobcová flétna, hoboj, 18. 3. 2009, Jičín
Krajské kolo soutěžní přehlídky tanečního oboru ZUŠ, 20. března 2009, Jaroměř
Krajské kolo soutěže ve hře na dechové nástroje - pozoun, tenor, baryton, tuba, 17. 3. 2009, Jičín
Krajské kolo soutěže ve hře na dechové nástroje - lesní roh, trumpeta, 17. 3. 2009, Jičín
Přehlídka dětských sólových recitátorů - Dětská scéna - okresní kolo, 11. - 12. 3. 2009, Náchod
Přehlídka dětských recitátorů Dětská scéna - školní kolo, 4. 3. 2009, Jaroměř
Krajské kolo soutěže – sólový a komorní zpěv (O. – V. kategorie), Hradec Králové, 4. 3. 2009
Krajské kolo soutěže – sólový a komorní zpěv (VI. – X. kategorie), Hradec Králové, 4. 3. 2009
Okresní kolo soutěže – taneční obor, Červený Kostelec, 19. února 2009
Okresní kolo soutěže ve hře na dechové a bicí nástroje, Police n. M., 18. února 2009
Výsledková listina-oblastní kolo Karlovarský skřivánek
Výsledková listina - okresní kolo soutěže ZUŠ v sólovém a komorním zpěvu
Školní kolo soutěže ve zpěvu a hře na dechové nástroje 2008/2009, 21. ledna 2009
Tady jsem doma, 3. ročník výtvarné soutěže, 13. října 2008, Náchod
Výsledky v soutěžích a přehlídkách ve školním roce 2007/2008























 

úřední e-deska

číslo účtu

27-0397270227/0100

naše obory

hudební
hudební
výtvarný
výtvarný
literárně dramatický
literárně dramatický

almanach

almanach

výroční zpráva

výroční zpráva