naše škola

naše škola

menu

úvodní stránka
historie školy
kontakty
učitelé
obory
akce + fotogalerie
rozvrhy
poslechněte si
videa
výsledky soutěží
mezinárodní spolupráce
Kolegium hraběte Šporka
ZUŠkoviny
napsali o nás
významní absolventi
ONLINE katalog
napište nám
F. A. Špork
klasifikace
autor stránek

nové fotografie

Podzimní koncert

Naše úroda - O smrti vesele

Naše úrodička

Budiž stín!

Theatrum Kuks 2017

MUSICA SPORCKA
v německém Großenhainu

AKADEMIE
„povídejme si“

Muzicírování
ke Dni rodiny

Veselé dopoledne
pro mateřské školky

Absolventské večery

Otesánek

Ubrousku, prostři se!

Musí to bét?

Šlépjej

Štípnutí labutě

Předváděčka dramaťáku

Jak se dělá radost aneb Masopustní ohlédnutí

„Jémine domine, masopust pomine, jémine domine, masopust pryč“!

Únorový koncert

Přehlídka dětských recitátorů - školní kolo

Třídní koncert žáků Markéty Kočí, Romana Horského a Vlastimila Kováře

Novoroční koncert Brass Orchestra

Z odpoledne
pro kamarády
ze ZŠ speciální

Koncert žáků Hany Medkové a Martiny Zemkové

Třídní koncert žáků Jana Lorence

Vánoce u nás

Druhý vánoční koncert

První vánoční koncert

Třídní koncert žáků Kateřiny Jirkové
a Veroniky Leksové

Adventní koncert

Adventní koncert Kytarového betléma Matyáše Brauna
v Hořicích

Naše úroda

Podzimní koncert

Naše úrodička

Podzimní plenér
na Kuksu

Církevní rok
ve výtvarném oboru

AKADEMIE 2016

Promenádní koncert Kytarového betléma Matyáše Brauna
a Miloše Dvořáčka

Rodinný koncert
ke Dni rodiny

Koncert a výstava absolventů

Koncert pro maminky

Tři loutkářské soubory hrály krajanům
v rumunském Banátu

Koncert komorních souborů na Kuksu

Rej čarodějnic
v Braunově Betlémě
u Kuksu

Den pro mateřské školy

Aprílový koncert

Kytarový betlém
na přehlídce východočeských kytarových souborů

Kdes holubičko lítala?, soubor JAKKdo

Pulcinella? Pulcinella!, soubor Barunááá

Dlouhý, Široký
a Bystrozraký, soubor Convivium

O dvanácti měsíčkách, soubor Děvčátko
a slečny

Ušubraná, soubor Děvčátko a slečny

I. Absolventský koncert a výstava

 




 

učitelé


Jméno Pozice
Borecký Zdeněk bicí nástroje
Brunner Martin zobcová flétna, flétna, saxofon, kapelník Big Bandu hraběte Šporka
Brzková Kristýna zpěv, Komorní sbor BEL CANTO
Cvejnová Klára housle
Dvořáček Miloš kytara, kytarový orchestr
Hájková Nikola zobcová flétna, klarinet
Herzog Pavel hra na trubku a zobcovou flétnu
Holasová Jaroslava dramatický obor, přípravná hudebně – pohybová výchova
Horký Ladislav viola da gamba
Horský Roman zobc. fl., baryton, pozoun, tuba, dir. Brass Orchestru
Chrzová Pavla  kytara
Kočí Markéta housle, hudební nauka, přípravná hudebně – pohybová výchova
Kovář Vlastimil varhany, cembalo, barokní soubor S.P.O.R.C.K., klavír
Kovářová Jana housle, viola, violoncello
Kubíčková Ivana hra na klavír
Petira Filip klavír
Veronika Leksová akordeon
Jan Křtitel Lorenc varhany, klavír, gregoriánský chorál
Medková Hana kytara
Slezák Petr bicí nástroje, zobc. flétna, pozoun, trubka
Ulichová Radka výtvarný obor
Zemková Martina zobc. a příčná flétna, MUSICA PER LEGNI

pro podrobnosti klikněte na jméno učitele


 

úřední e-deska

číslo účtu

27-0397270227/0100

naše obory

hudební
hudební
výtvarný
výtvarný
literárně dramatický
literárně dramatický

almanach

almanach

výroční zpráva

výroční zpráva