Theatrum Kuks 2018

Dej!

Lepardessus

RUR?

Asi jsme špatně odbočili...

Prasečinky

Májový koncert

Koncert ke Dni rodiny

Absolventský koncert Jiřího Pilaře a výtvarný happening

Absolventský koncert Anny Čepičkové, Julie Mathauserové,Terezy Prokešové a Elišky Svobodové

Klarinetový absolventský koncert

Masopust

Koncert žáků Kateřiny Jirkové

Třídní koncert Petra Slezáka

Koncert žáků Lukáše Grygerka a Vlastimila Kováře

Čtenář na jevišti

České Vánoce

Kytarový betlém Matyáše Brauna
ve Vysokém
nad Jizerou

Fidlovačka

JAZZOMĚŘ 2017

Vyhlášení soutěže
Školní časopis roku 2017

fotogalerie - 2016/2017

Mezinárodní s outěž komorního a ansámblového zpěvu Stonavská Barborka 2016

Už několik let, vždy s chutí a rád píšu o úspěších našich zpěvaček na mezinárodní soutěži Stonavská Barborka. Tato soutěž slavila v tomto ročníku své desáté jubileum a zúčastnilo se jí dosud rekordních 67 ansámblů ze čtyř států Evropy. Mezinárodní byla i odborná porota, která zasedla ve složení: Chieko Okabe-Silvasti /FIN/, doc. Elena Šarayová  (SLO), Alžběta Pappová /CZE/, Satu Vihavainen /FIN/, Katarína Jorda Kramolišová /CZE/, Mgr. Roman Válek /CZE/. Soutěž jsem mohl v tomto roce jako korepetitor zažít „na vlastní kůži“ a  s obdivem jsem žasl nejen nad výkony zpěváků všech věkových kategorií (od nejmladších po studenty VŠ), ale i nad profesionálně probíhající organizací celých pěti soutěžních dnů. Z naší školy se soutěže zúčastnili dvě dua – v kategorii ZUŠ A1.1 do 12 let Rozárie Brzková a Eliška Lhotská, a v kategorii A1.3. do 16 let Adéla Šimková a Valentina Tomšů, všechny ze třídy paní učitelky Kristýny Brzkové. Duo Adély a Valentiny získalo v obrovské konkurenci krásné druhé místo. Úžasným a naprosto zaslouženým úspěchem bylo první místo Rozárky a Elišky. Děvčata byla nejmladší mezi účastníky v soutěži a porotu svým zpěvem doslova okouzlila. Svůj repertoár obě bezchybně přednesly nejen v soutěžním kole a druhý den na koncertě vítězů, ale byly vybrány i pro slavnostní koncert, který se konal v neděli a probíhal v přímém televizním přenosu. Samotná soutěž, ale i oba koncerty byly pro nás všechny velkým zážitkem s neopakovatelnou atmosférou. Rozárko, Eliško, Adélo, Valentino a Kristýno – děkuji, protože bylo to opravdu krásné. Vlastimil Kovář.

Eliška Lhotská a Rozárie Brzková